Перегонні куби для самогонних апаратів
Що ви знаєте про випарні куби? Вірно, це пристрій для перегонки рідини, який використовують при самогоноварінні. А знаєте чим вони відрізняються? Якщо ні, ось вам підказка: формою, обсягом, матеріалом, діаметром горловини, наявністю або відсутністю додаткових штуцерів і захисту від тиску, надійністю конструкції і функціональним призначенням. Інформації багато, тому перш ніж купити перегінний куб для самогонного апарату детально ознайомтеся з його характеристиками.
Що відомо про баки для перегонки самогону
Вважається, що куб для самогоноваріння винайшла антична Клеопатра Алхімістка або перський вчений-алхімік Ар-Разі ще в далекому III / IV століття н. е. В цей час використовувалися алюмінієві бідони. Їх встановлювали на розпечену плиту і для забезпечення герметизації змащували тістом. Оскільки під час перегонки самогону алюміній виділяв несприятливі речовини, які осідали в сировині, довелося шукати більш підходящі резервуари. Але в багатьох селах України такі пристосування використовуються і до сих пір.
Згодом в якості перегінних ємностей стали використовувати каструлі, сковорідки та інше глибоке кухонне приладдя. Тоді їх використовували тільки для приготування самогону. Сьогоднішні баки для перегонки крім традиційного дистиляту дозволяють отримати віскі та інші міцні напої, приклавши при цьому мінімум зусиль.
Як вибрати перегінний куб
- Підібрати відповідний перегінний апарат дуже просто. При підборі варто враховувати:
- Обсяг рідини, яку плануєте переганяти;
- Місце проведення перегонки;
- Чи потрібні вам у процесі додаткові аксесуари (термометр і т.п);
- Зручна форма посудини - квадратна або циліндрична.
Особливості перегінних кубів з нержавійки
На перший погляд з перегінним кубом для самогону все зрозуміло. Але насправді вони мають складну конструкцію.
- Циліндричний котел. Це обов'язкова складова. Виконана з нержавіючої сталі.
- Куполоподібна кришка. Нею накривається котел. На ній є фітінги та інші елементи, необхідні для підключення ректифікаційної колони або виведення системи дистиляції.
- У кубі також є багато отворів під датчики. Вони потрібні для монтажу відвідних трубок і клапанів запобігання. Але про це все не турбуйтеся. Необхідні комплектуючі для забезпечення коректної експлуатації входять в набір.
Головною перевагою нержавіючих перегінних кубів є абсолютна гігієнічність і повна корозійна стійкість. Вони не окислюються, їм не загрожує іржа, тому такі апарати прослужать довго і якісно.
Від чого залежать ціни на перегонні куби
Тут грає роль практично кожна деталь: від розміру до комплектації. На перших порах можна купити куб для самогоноваріння стандартної комплектації, а з часом докуповувати, то що вважаєте за потрібне.
На вартість також впливає рівень герметичності апарату. На ньому економити не рекомендуємо, адже підтримка герметичності - головна умова роботи куба для дистиляції.
Купити перегонний куб з нержавійки з доставкою по Україні
Інтернет-магазин «Пивна хата UA» пропонує тільки маленькі перегінні куби для домашнього використання від виробника Доктор Губер. Розбиратися в них до найдрібніших деталей немає необхідності. Досить переглянути основні властивості і спокійно приступати до покупки.
Чому купувати варто в «Пивний хаті ЮА»? Тому що куби для перегонки в нашому інтернет-магазині характеризуються:
- Високою якістю матеріалу. Всі апарати виготовлені з нержавіючої сталі, яка не допускає потрапляння осаду в сировину, тим самим не псує смак готового продукту. Також це довговічний метал (стійкий до корозії і агресивного середовища).
- Гарантія якості. Тільки якісна продукція.
- Швидка доставка в будь-яку точку країни.
У каталозі магазина ви знайдете циліндричні перегінні судини від 13 до 36 літрів. Всі резервуари виконані з нержавіючої сталі, мають подвійне дно, укомплектовані конічною кришкою і зручними ручками.
Використовувати ємності для перегонки браги можна для приготування будь-якого вашого улюбленого алкогольного напою. Варто просто підібрати підходящий варіант і через 1-3 дні товар буде у вас.