• Кошик порожній!

Набори для настоянок

Код товару: NA00020
Набір трав для вермуту Капмарі Набір ..
Код товару: NA00022
Набір спецій і трав для Мартіні Солод..
Код товару: NS0009
Набір трав для джина Карпатського Нез..
Код товару: NA0002
Набір для домашнього джина Біфітер Го..
Краще
Код товару: NA0003
Набір для джина Бомбей Сапфір Сподіва..
Код товару: SN0001
Набір для джина в стилі Гордонс Лондон ..
Код товару: NA0002
Набір для домашнього Monkey Якщо хоче..
Код товару: NA00021
Набір спецій для настойки Кедрова Про..
Код товару: kjsfh87349f
Набір трав для лікеру в стилі Амаретто ..
Код товару: NA00019
Набір для лікеру з шипшини Як зробити..
Код товару: NA00018
Набір спецій для м'ятного лікер..
Хіт
Код товару: NA00017
Набір трав і спецій для Самбуки Трав&..
Код товару: NA0004
Набір спецій для настойки Імбирно-лимонн..
Показано з 1 по 15 з 32 (всього 3 сторінок)
Набори для настоянок

Набори трав і спецій для настоянок

Перш ніж замовити якісь спеції для самогону, перерахуйте скільки ви знаєте видів високоградусних напоїв? А скільки з них ви пробували? А тепер згадайте скільки видів настоянок ви варили самостійно. Якою не була би ваша відповідь - у вас все попереду. Варто один раз купити трави для настойки самогону різних видів і навряд-чи ви зупинитеся лише на класичній горілці або малопримітних алкогольних напоях.Трави і спеції для самогону

В асортименті інтернет-магазину "Пивна хата UA" більше 30 різновидів наборів для алкогольних напоїв. Вибирайте будь-який, а краще відразу декілька, і експериментуйте над новими смаками і ароматами міцних напоїв.

Трави для настойки самогону - купити в магазині "Пивна хата ЮА"

Настоянки - це концентровані екстракти на основі трав. Їх отримують шляхом настоювання трав і спецій в спирті. Від цього і походить назва - настоянка.

Набір трав для самогонуТермін приготування настоянки на самогоні залежить від використаних інгредієнтів і температури. В середньому процес займає від 10 до 40 днів. Чим довше сировина настоюється в спирту, тим більше наповнюється корисними компонентами.

Для приготування настоянок використовують горілку, самогон або бренді. Алкоголь руйнує клітинну структуру рослини, завдяки чому відбуваються біоактивні з'єднання. Концентрація спирту дозволяє зберегти всі корисні властивості, які виділяють спеції і трави, і наділити самогон своєрідною унікальною родзинкою.

У порівнянні зі звичайним самогоном трав'яна настоянка володіє оригінальним смаком, незвичайним ароматом, характерним забарвленням і лікарськими властивостями. Завдяки такому поєднанню напій справді можна назвати благородним. Саме тому набори для приготування настоянок в наш час стали ще більше популярні.

Види приправ для самогону

Трав'яні набори для міцних напоїв діляться на 2 види. Умовно їх можна поділити на:

  • ключові: дозволяють перетворити чистий спирт в потрібний напій: джин, бехеровка, самбука, коньяк, віскі.
  • додаткові: надають смаку і запаху своєрідної орігінальності. З їх допомогою настоюють Хріновуху, Зубрівку, М'ятну настоянку.Травняні набори для настойки

Всі трав'яні збори дозволяють швидко і зручно виготовляти широкий асортимент улюблених алкогольних напоїв. У нас ви можете замовити набір для віскі, коньяку, бехеровки, самбуки, перцівку, зубрівки та інших настоянок. Ми також підготували спеціальні набори приправ для приготування італійських напоїв: вермутів в стилі Кампарі, Мартіні і для лікеру в стилі Амаретто.

Любителі джина можуть самостійно приготувати улюблений напій в шести різних варіантах. Кожен з них має свій унікальний склад, який надає джину індивідуальні особливості. Більш детально з кожним набором для джина можна ознайомитись в характеристиках.

Кращі набори трав для самогону - купити в Україні

Готуйте смачний і оригінальний самогон самостійно. В цьому немає нічого складного, особливо якщо ви замовляєте набори трав для настоянок в онлайн-магазині "Пивний дім ЮА". Кожен зі зборів містить точну кількість всіх трав, спецій і інших прянощів для отримання напою з потрібною ароматичної ноткою і приємним смаком.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете всі відомі на сьогоднішній день набори для настоювання самогону в домашніх умовах: від трав для традиційних настоянок, до найбільш незвичних пікантних трав'яних зборів. У них містяться тільки натуральні інгредієнти в точних пропорціях, згідно з рецептом.

Не витрачайте час, замовляйте прямо зараз і вже через пару днів або тижнів насолоджуйтеся власноруч приготованим трав'яним настоєм.