Хміль Херсбрукер (Hersbrucker)
Німецький хміль Херсбрукер входить в список універсальних сортів. Він славиться низьким вмістом когумулона, через що його порівнюють з благородним хмелем. Також має невелику кількість альфа-кислоти, здатної наділити пиво помірним ароматом з багатою комбінацією, в якій уловлюються тонкі цитрусові, квіткові, пряні і фруктові нотки. А смаку притаманна приємна гірчинка з легкою терпкістю.
Такі властивості роблять Hersbrucker дійсно дивовижною пивоварною сировиною. Щоб передати всі його особливості, опису недостатньо. Цей хміль треба пробувати. ТОму заказуйте вже зараз і експериментуйте над новими ароматично-смаковими хмільними напоями.
Особливості хмелю Hersbrucker
ПОХОДЖЕННЯ. Цей сорт має природне походження. Завдяки хорошій стійкості до грибків і хвороб він повністю витіснив інший сорт і з цього часу зростає на його місці в районі Халлертау на землі міста Херсбрук від якого і отримав свою назву.
Його шишки характеризуються невеликим розміром. Вони містять велику кількість ефірних масел, завдяки пиво наповнюється чистим хмельовим ароматом. Урожай збирають в кінці сезону, після чого відбирають кращі шишки і відправляють на просушування методом підвищення температури, подрібнення і пресування квіток. Хміль Херсбрукер купити можна тільки в гранульованому вигляді. Такий варіант зручний в транспортуванні, зберіганні і використанні.
ЗАСТОСУВАННЯ. Hersbrucker призначений для виробництва всіх стилів елю і лагера. Також відмінно підходить для світлого пива. В основному його використовують, щоб підкреслити ароматичні властивості хмільних напоїв. Додається в сусло в кінцевому етапі варіння.
АНАЛОГИ: Ліберті, Штріссельшпальт, Халлертаур Міттельфрю і Маунт Худ.
ЗБЕРІГАННЯ. У сухому приміщенні при температурі до 5 °C. Для зберігання рекомендуємо використовувати заводську упаковку. При 20 градусах здатний зберігати 55-65% альфа-кислоти протягом 6 місяців.