• Кошик порожній!

Дріжджі для віскі

Виробник: Lallemand
Код товару: DS0005
Вага: 500.00
Дріжджі DistilaMax MW Lallemand Disti..
Виробник: Fermentis
Код товару: 23E1Wamq2
Вага: 500.00
Сухі дріжджі Safspirit M-1 Fermentis ..
Виробник: Fermentis
Код товару: DV0001
Вага: 500.00
Safspirit USW-6 (American Whiskey), дріж..
Виробник: Fermentis
Код товару: DS0006
Вага: 25.00
Спиртові дріжджі Safspirit USW-6 Дріж..
Виробник: Fermentis
Код товару: DS0004
Вага: 0.00
Дріжджі для віскі Safspirit Malt Дріж..
Хіт
Виробник: Angel
Код товару: DS0006
Вага: 1.00
Спиртові дріжджі Кодзі Ангел (Kodzi Ange..
Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)
Дріжджі для віскі

Дріжджі для приготування віскі

Один, два, п'ять, десять ... скільки різновидів віскарних дріжджів вам відомо? Думаємо, небагато. А скількох з них ви готові оцінити на 5 зірок? Швидше за все, одиниці. Дійсно, купити дріжджі для віскі хорошої якості не так вже й просто. Особливо, якщо не розбираєтеся в цьому продукті. Тому, щоб заощадити час наших клієнтів, в каталозі інтернет-магазину «Пивна хата ЮА» ми зібрали кращі дріжджі для віскі. Ознайомлюйтесь з характеристиками, відгуками і залишайте замовлення.Дріжджі для віскі

Купити віскарні дріжджі за найкращою ціною в Україні

Основні секрети приготування національного алкогольного напою Шотландії та Ірландії давно освоєні українськими та європейськими домашніми винокурами. Для їх виготовлення застосовують всілякі види дріжджів: від спиртових до хлібопекарських. Але якщо потрібно приготувати напій, за який не буде соромно, краще використовувати спеціалізовані спиртові дріжджі, спеціально розроблені для отримання віскі.

Дріжджі для приготування віскіУ них важлива органопластіка. А саме сукупність побічних продуктів бродіння, які відповідають за смакові і ароматичні якості алкоголю. Тому потрібно вибирати спиртові штами з вмістом дріжджів Saccharomyces cerevisiae. Вони відрізняються гарною стійкістю до спиртів, агресивного середовища і високих температур.

Але особлива цінність дріжджів для віскі в здатності створювати складні ефіри, необхідні для створення непідробного профілю благородного дистиляту. Серед таких штамів найбільш затребуваними вважаються віскарні дріжджі М1 і American Whiskey від Safspirit. Їх вартість порадує не кожного, зате для приготування якісного напою кращих годі й шукати.

Дешевші за ціною є дріжджі для віскі DistilaMax MW від виробника Lallemand. Або ж китайські Кодзі Ангел. У виробництві домашнього алкоголю всі ці культури добре себе зарекомендували. Тому вирішувати вам що саме вам важливіше: якість або ціна.

Купити дріжджі для віскі в інтернет-магазині Пивна хата UA

Звертайтеся в наш магазин і отримуйте високоякісні товари за приємною ціною. З більшістю виробників ми працюємо безпосередньо. Тому і товари у нас за доступною вартості. Оформляйте замовлення з вигодою.

Доставка по всій Україні: Київ, Дніпро, Львів, Харків, Одеса, Чернігів та інші міста країни.

Будемо раді співпраці.