• Кошик порожній!

Солод ячмінний Best Munich

Код товару: SP00015

Ціна
36 ₴
У наявності
Купити в 1 клiк
Виробник:
Вага
1 кг
Виробник
Bestmalz
Зерно
ячмінь
Тип
базовый
Вид
темний
Дивитися всі характеристики

Солод Best Munich

Приготування темного пива вимагає спеціальних солодових сортів. Одним з кращих, який отримав визнання навіть від найбільш прискіпливих гурманів, є Best Munich. Даний солод навіть при невеликій засипці здатний надати хмільному напою насичений темно-бурштиновий відтінок. Але для отримання максимально вираженого відтінку рекомендуємо 100% застосування. Це також дозволить більш глибоко розкрити характерний аромат і глибокий солодовий смак.

За описом властивостей він дуже близький до Best Pilsen. Але завдяки більшій кількості білка дозволяє отримати щільніше пиво з красивою стійкою піною.

Специфікація солоду Мюніх

ВИРОБНИЦТВО. Мюнхенський солод виробляє відома німецька компанія Bestmalz. Для приготування продукції технологи використовують дворядний ярий ячмінь, яких проходить солодження інноваційним методом і спеціальну термообробку. Завдяки даній технологія сировину отримала високу розчинність

ЗАСТОСУВАННЯ. Солод Munich призначений для варіння темних сортів пивних стилів: елю, лагера, березневого пшеничного пива. Найпопулярніші стилі, для яких він застосовується Dunkel, Wheat Dark Beer, Old Beer, Bock.

ЗАКЛАДКА. До 100%

ЗБЕРІГАННЯ. У сухому прохолодному місці при температурі до 20 градусів. Вологість повітря до 40%. Зберігати в оригінальній упаковці далеко від джерел з інтенсивним виділенням запаху.

В інтернет-магазині «Пивна хата ЮА» купити Мюніх можна від 1 кг. На замовлення від 5 кг ціна обговорюється індивідуально.

Характеристики
Характеристики
Вага 1 кг
Виробник Bestmalz
Зерно ячмінь
Країна виробник Німеччина
Тип базовый
Характеристики солод
Вид темний
Характеристики
Зерно солода ячмінь
Типи солода Темний
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук