• Кошик порожній!

Пшеничний солод світлий
Виробник: Bestmailz
Код товару: SP0007
Вага: 1.00
Солод пивоварний Хайдельбергський Сол..

38 ₴

У наявності
Виробник: Bestmailz
Код товару: SP0003
Вага: 1.00
Пшеничний солод Wheat Malt Підкреслит..
Виробник: Bestmailz
Код товару: SP0002
Вага: 1.00
Солод Хайдельбергський Для приготуван..
Виробник: Viking Malt
Код товару: SP00031
Вага: 1.00
Солод пшеничний Wheat Malt Viking Whe..
Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)
Пшеничний солод світлий

Солод пшеничний світлий

Пшениця вважається одним з найдавніших злаків для приготування пивних напиїв. Сьогодні в пивоварній справі її використовують в основному для виробництва білого пива. І в основному для цього використовується світлий солод з пшениці.

У чому особливість світлого пшеничного солоду для пива

Солод світлий з пшениці для пиваДана сировину здатна наділити хмільне вишуканим смако-ароматичних профілем, на який не здатний жоден інший пивний солод:

  • Смак: витончено свіжий з тонкою кислинкою і довгограючим незвичайним післясмаком з легкою кислуватою ноткою.
  • Аромат: глибокий і виразний. У ньому вловлюється відтінки стиглий зелених яблук в поєднанні із соковитим чорносливом і багатим квітковим купажем.
  • Колір: він не впливає на забарвлення напою. І, напевно, в цьому і є своєрідна родзинка солоду з пшениці для світлого пива.

Також його можна комбінувати з іншими солодовими сортами і варити пивні напої з оригінальними смаковими і ароматичними характеристиками. Більшість із запропонованих в каталозі сортів також використовуються для самогоноваріння. Особисто ми результат не перевіряли, але клієнти говорять, що задоволені.

Купити світлий пшеничний солод в Україні

Солод пшеничний світлий для пиваСировина українського виробництва доступна всім і кожному. Але коли хочеться чогось оригінального, нового, то в першу чергу на думку спадає сировина з Європи. В інтернет-магазині Пивна хата ЮА можна замовити продукцію двох найбільш відомих виробників: Viking Malt (Фінляндія) і Bestmailz (Німеччина).

Вибір не дуже великий. Але з запропонованого кожен обов'язково знайде свій солод з пшениці, який задовольнить ваші потреби. Дана продукція характеризується високою якістю. Але, незважаючи на це, ціна цілком доступна. І одна з найнижчих в Україні.

Зробити замовлення можна на сайті або за телефоном +38 (098) 710-76-64, +38 (099) 280-63-88. Звертайтеся.