• Кошик порожній!

Дріжджі Safale WB-06, 500 г

Код товару: DP00012

Ціна
2160 ₴
У наявності
Купити в 1 клiк
Виробник:
Дивитися всі характеристики

Дріжджі Fermentis Safale WB-06, 0,5 г

Дріжджі Safale WB-06 - професійний високоякісний штам дріжджових культур, призначений для виробництва пшеничного пива. Абревіатура WB походить від white brew, що означає біле вариво.

Унікальність пивних дріжджів Safale WB-06 (500 г)

Завдяки високим характеристикам штам Ферментіс Сафель ВБ-06 відноситься до числа найбільш затребуваних. Він завжди отримує відмінні відгуки українських та європейських пивоварів. І це не дивно, оскільки вони здатні надати напою хорошу питкість і витончений фруктовий аромат, в якому відчувається тонкі нотки гвоздики і диму. Це головні особливості, які відрізняють пшеничні сорти пива від ячмінних.

Крім того, пивні дріжджі Safale WB-06 цінуються через можливість надати напою особливу легкість споживання. Забезпечують її такі властивості:

  1. Низька осаджуваність;
  2. Висока ефірність;
  3. Висока пряність;
  4. Утворюють дріжджовий осад з пиловою структурою, властивий для білих сортів пива;
  5. Флокуляція сприяє збереженню рихлості осаду.

Використання дріжджів ВБ-06

ЗАСТОСУВАННЯ. Призначені дня виробництва смачного пшеничного пива з особливими характерними якостями.

ДОЗУВАННЯ. 0,5 г на 1 л сусла

ТЕМПЕРАТУРА БРОДІННЯ: Найоптимальніша +18...+20°C

Інструкція. Дріжджовий порошок вноситься поступово, щоб покрити всю поверхню сусла. Залишити на пів години, після чого слід постійно перемішувати протягом 30 хвилин. Увага! Сусло і бродильний бак обов'язково повинні бути чистими.

Дріжджі WB-06 купити можна для домашнього і комерційного використання. Вони упаковані в фірмовий фольгований пакет фасуванням 0,5 кг.

ЗБЕРІГАННЯ. Тримати в сухому чистому місці при температурі не вище 10 °C. Термін придатності з моменту випуску 24 місяці. При зберіганні в кімнатній температурі термін придатності знижується до 3 місяців. Після розпаковування протягом 7 днів штам бажано використовувати, щоб уберегти продукт від шкідливих мікроорганізмів і попадання вологи.

Характеристики
Характеристики
Ефірність 78
Країна виробник Франція
Седиментація низька
Флокуляція низька
Форма сухі
Характеристики
Вага дріжджів 500 г
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук